Marka Sorgulama » İsim, Marka Tescil Araştırma Tuzla Patent; Marka Sorgulama, İsim, Marka Tescil Araştırma, Ücretsiz Şirket, firma sorgulama işlemlerine dair ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.
Marka Sorgulama » İsim, Marka Tescil Araştırma
Sosyal İletişim Kanallarımız Şifa Mah. Tuzla 34950 Tuzla/İstanbul +90 212 212 35 17 Tuzla Patent Logo

Marka Sorgula

05/2018
Yazar : Tuzla Patent , Ana Kategori : Marka , Kategori : Marka Sorgula
Tuzla Patent marka sorgulama ve araştırmalarını ANINDA buradan, olası risk ve çözümler için ise Tuzla Patent’ den ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz.
05/2018
Marka Tescil Sorgulama Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır,;Tuzla Patent olarak marka tescil sorgulama ve araştırma raporu hukuki mütalaa niteliğinde hazırlanmakta...
05/2018
Yurtdışı marka sorgulama işlemleri sınırlı bir alan için yapılmaktadır.Yurtdışı marka tescili yapılacak ülkeler nezdinde araştırma ve incelenmesi...
05/2018
İsim Tescil sorgulama üç ayrı başlık altına değerlendirilmesi gerekmektedir.Marka,firma isimlerinin tescil sorgulama ve araştırmaları detaylı yapılmalıdır.
05/2018
Yazar : Tuzla Patent , Ana Kategori : Marka , Kategori : Marka Sorgula
Tuzla Patent,firma ismi sorgulama kriterlerini,Ticaret Odalarında firma ismi kayıt tescil koşullarını inceleyebilir,Tuzla Patentten yardım alabilirsiniz.
05/2018
Tuzla Patent,şirket ismi sorgulama,Ticaret Odalarında firma ismi kayıt tescil koşullarını inceleyebilir,Tuzla Patent danışmanlarından yardım alabilirsiniz.
05/2018
Tuzla Patent, Marka Araştırma işlemlerini ÜCRETSİZ vermekle birlikte, tescil sürecinde olası itiraz ve ret risklerini bertaraf eden çözümler üretmektedir.
Son