İsim Tescil, Yeni Marka, Firma ve Şirket İsimleri Tuzla Marka Patent uzmanlarınca hazırlanan yeni marka, firma, şirket isimleri bulmaya dair öneriler ve tesciline ilişkin bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.
İsim Tescil, Yeni Marka, Firma ve Şirket İsimleri
Sosyal İletişim Kanallarımız Şifa Mah. Tuzla 34950 Tuzla/İstanbul +90 212 212 35 17 Tuzla Patent Logo

İsim Tescil

12/2017
Tuzla Patent olarak, isim tescili için hem ilgili marka isminin tescil kriterlerine sahip olup olmadığı hem de güçlü marka algısı yaratıp yaratmayacağı konuları
12/2017
Markalaşmanın ilk ve en önemli adımlarından birisi olan marka isim/ isimlerinin nasıl bulunacağı, nasıl oluşturulacağı temel kriterlerini özet halinde aşağıda b
10/2017
Tuzla Patent yeni marka ismi yaratmak, güzel ve ilginç isimlerin nasıl oluşacağını, kuralları ve önerilerimizi Tuzla Patent’ de bulabilirsiniz.
06/2017
Tuzla Patent Yeni Marka İsmi bulma; şirket ve firma ismi bulmaya dair püf noktaları ve Tuzla Patent’ in sunduğu yardım ve destekleri bulabilirsiniz.
12/2017
Tuzla Patent; şirket isimleri, en güzel, ilginç ve karizmatik şirket isimleri bulmaya dair bilgileri bulabilir, Tuzla Patent’ten yardım alabilirsiniz.
12/2017
Tuzla Patent; firma isimleri, en güzel, ilginç ve karizmatik firma isimleri bulmaya dair bilgileri bulabilir, Tuzla Patent’ten yardım alabilirsiniz.
12/2017
Markalaşmanın ilk ve en önemli adımlarından birisi olan marka ismi oluşturma kriterleri, isimlerinin nasıl bulunacağı, özet halinde aşağıda bulabilirsiniz.
12/2017
Tuzla Patent olarak, isim hakkı alma işlemlerinde, hem ilgili marka isminin tescil kriterlerine sahip olup olmadığı hem de güçlü marka algısı yaratıp yaratmayac
Son