Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Marka Tescil » Başvuru ve Belge İşlemleri » Tuzla Patent Tuzla Patent Marka Tescil Başvuru ve Belge İşlemleri, resmi harç bedeli ve en ucuz toplam işlem fiyatlarını Tuzla Patent sunmaktadır.
Marka Tescil » Başvuru ve Belge İşlemleri

Marka

Marka Tescil

Marka Tescil Tuzla;Marka tescili nasıl yapılır, isim hakkı nasıl alınır, marka tescil başvuru işlemleri için Tuzla Patent farkını inceleyebilirsiniz.

Marka Tescil Tuzla » Yeni Marka, Şirket ve Firma İsimleri

Marka nedir?,Markanın önemi nedir?,Ortak Marka nedir?,Hizmet Markası nedir?,Garanti markası nedir? ilgili tüm ayrıntıları Tuzla Patentde bulabilirsiniz.

Marka Nedir » Hizmet, Ortak ve Garanti Markası Nedir

Tuzla Patent, İNDİRİMLİ 2019 marka tescil fiyatları KDV dahil 381 TL, belge ücretleri 668 TL, toplam işlem maliyetleri 1.049 TL, yenileme ücreti 754 TL’ dir.

Marka Tescil Fiyatları » Marka Tescil Ücreti

Marka tescil sınıfları 34 adet ticaret 11 adet hizmet sınıflarından oluşmaktadır Her bir sınıf altında onlarca mal veya hizmet emtiaları yer almaktadır.

Marka Tescil Sınıfları Listesi

Marka Tescili veya Tescilli Marka Nedir?,Marka tescil belgesi nedir?,nasıl marka tescil başvurusu yapılacağının ayrıntıları Tuzla Patent'de bulabilirsiniz.

Marka Tescili Nedir Nasıl Yapılır

Marka Logo tescili nasıl yapılır? Logo veya simgeler Marka kelimesiyle birlikte veya tek başına logo tescil başvurusu yapılabilir.Bize ulaşabilirsiniz.

Marka Logo Tescili Nasıl Yapılır

Marka tescil başvurusu için Tuzla Patent' e gönderilecek Belgeler evraklar, belgeler, formlar ve bilgileri aşağıda bulabilir, marka tescili öncesi...

Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Belgeler Nelerdir

Online marka tescil nasıl yapılmalıdır,nelere dikkat edilmelidir,ödenecek ücretleri adım adım online marka tescil başvuru yardım dosyasında inceleyebilirsiniz.

Online Marka Tescil Başvurusu Nasıl Yapılır

Tuzla Patent Danışmanlık modülleri;Marka Danışmanlığı;Hukuki Danışmanlık,Marka Tescil Yönetim Danışmanlığı,Marka İsimlendirme Danışmanlığı...

Tuzla Marka Hukuki Danışmanlık

Tuzla Patent, Marka tescil süresi ve süreci nedir, tescil sürecindeki itirazlar ve marka tescil belgelendirme iş ve işlemlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Marka Tescil Süresi Nedir

Marka Tescil Belgesi Nedir Nasıl Alınır;Tuzla Patentin marka tescil belgesi için istediği belgeler,süreçler ve toplam maiyetlere ilişkin bilgiler bulabilirsiniz

Marka Tescil Belgesi Nedir Nasıl Alınır

Marka Patent Tescil Firma Ofis ve Danışmanların Seçimi en az yatırım yapılan marka projesi kadar önemsenmelidir. Marka tescil süreç içindeki olası riskleri ön

Marka Tescil Firma,Ofis ve Danışman Seçimi

Türk Patent ve Marka Kurumu başvuru yapılan marka tescil incelemelerini 6769 sayılı Sına Mülkiyet Kanunu hükümlerinin kendisine verdiği yetki çerçevesinde...

Marka İzleme ve Takip

Tuzla Patent Marka İtiraz işlemleri, TPMK YİDK itirazlarına ilişkin bilgileri, itiraz ücreti, istenen belgeleri ve hukuki argumanları inceleyebilirsiniz.

Marka İtiraz İşlemleri » TPMK YİDK İtirazları

Marka tescil yenileme işlemleri için aşağıdaki belge,bilgi ücretlerin Adana Patente gönderilmesi halinde anında online yenileme işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Marka Tescil Yenileme İşlemleri » Yenileme Ücreti

Tuzla Patent, Yurtdışı (Uluslararası) marka tescil işlemleri, Madrid protokolü kapsamında tek merkezden çoklu ülke başvurularını inceleyebilirsiniz.

Yurtdışı Marka Tescil » Uluslararası Marka Tescili

Tuzla Patent, Marka kısmi/tümden devir resmi Türk Patent ücreti 610 TL (KDV Dahil), Hizmet Ücreti 199 TL olmak üzere toplam 845 TL'dir.

Marka Devir İşlemleri » Tuzla Marka Devri Sözleşmesi