Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

ISO 9001 Toplam Kalite Yönetim Sistemi » Bilgi Güvenliği » Tuzla Patent Tuzla Patent ISO 9001 Toplam Kalite Yönetim sistemi danışmanlık, gıda güvenliği ve bilgi güvenliği sistemi hizmetlerini inceleyebilirsiniz.
ISO 9001 Toplam Kalite Yönetim Sistemi » Bilgi Güvenliği

Kalite

ISO

Kalite Nedir kavramı, net bir tanıma sahip değildir Ancak bakış açılarına göre pek çok tanımı yapılmaktadır Bunlardan bazıları şöyledir.

Kalite Nedir » Kalite Kontrol Nedir » Toplam Kalite Yönetimi Nedir

Kalite Yönetim Sistemi,etkili bir yönetim sisteminin nasıl kurulabileceğini,dökümante edilebileceğini ve sürdürebileceğini göz önüne seren yönetim sistemidir.

ISO 9001 Toplam Kalite Yönetim Sistemi

İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemi nasıl kurulur, İSO 9001 belgesi, standartları, belgelendirme fiyatları, uygun eğitim, danışmanlık ücretleri Tuzla Patent'de!

İSO Nedir » İSO Dosyası Belgesi Nedir

Tüm kuruluşlar diğerlerinden farklı ve kendine özgü olduklarından,standart bir kalite yönetim sistemide söz konusu olamaz.Bize e-posta'dan ulaşınız.

İSO 9001 Kalite Yönetim Danışmanlık Hizmetleri

Tuzla Patent, Kaizen nedir, Kaizen felsefesi ve kaizen örnekleri nedir ve nasıl yapılacağına dair bilgileri Tuzla Patent’ de bulabilirsiniz.

Kaizen Nedir » Kaizen Felsefesi » Kaizen Örnekleri

Tuzla Patent, Altı Sigma Nedir; 6 sigma Kalite süreçlerin kalitesinin ölçümü ve iyileştirilmesindeki yöntem ve metodoloji bilgilerini bulabilirsiniz.

6 Sigma Nedir » Altı Sigma » Altı Sigma Nedir

Uluslararası Standartlar Organizasyonu olan ISO 1947 yılında kurulmuştur. Merkezi Cenevre/İsviçre'dir. Bize bilgi@tuzlapatent.com.tr'den ulaşabilirsiniz.

Bilgi Güvenliği Nedir » ISO 27001 Nedir

ISO 27000 Ailesi, ISO 27001 Bilgi Güvenlik Yönetimi, Kritik Bilginin Korunması, Bilgi Güvenliği Politikalarının Getirileri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi » ISO 27001 Belgesi

Kapsam,Gıda güvenliği yönetim sisteminin planlanması konuları hakkında detaylı bilgi alabilmek aşağıdaki yazılarımızı incelemenizi öneririz.

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

Çevre Yönetim Sistemi Hangi Kuruluşlarca Uygulanabilir, Çevre Yönetim Sistemi Kavramları, Denetimi Hakkında bilgileri buradan bulabilirsiniz.

Çevre Yönetimi

Barkod, malın hangi ülke ve işletmede üretildiği veya ambalajlandığını,çeşitli özelliklerini tanımlayan çizgi kod sistemine uygun olan kod etiketidir.

Barkod